Telefonní číslo 722 086 304 E-mailová adresa info@vykup-tvrdokovu-plzen.cz

Výkup mosazi Plumlov

Naše společnost Monaxa Provider s.r.o. se specializuje v oboru se šroty na výkup mosazi. Tento materiál jsme schopni vám vykoupit kdekoliv po naší zemi (město Plumlov není výjimkou). Mosaz - výkup rádi učiníme v Plzeňském kraji, v kraji Jihočeském, Středočeském a také v jiných krajích nejen v Čechách.

Díky svému vysokému zastoupení ve všech našich krajích jsme schopni vám poskytnout výkup mosazi přímo ve vaší lokalitě již do 24 hodin! Vykupujeme veškeré materiály s obsahem mosazi od hmotnosti 10 kilogramů.

Jaká je cena materiálu z mosazi?

Za všechny materiály z mosazi nabízíme nejvyšší možné ceny. Cenu mosazi určuje především burza s kovy nebo také kurz eura a koruny, který je aktuální. Pokud chcete získat lepší ceny za výkup mosazi než ty běžné, je možné toho dosáhnout dvěma způsoby. Jedním z nich je vysoké množství mosazi a ten další je kvalitní struktura materiálu. Složení i hmotnost samozřejmě zjišťujeme na vašem místě pro výkup.

Název Množství Cena
Mosaz - kohoutková 1 kg 65 Kč
Mosaz - třísky 1 kg 30 Kč

Jedná se o maloobchodní ceník do 100 kg v místě výkupu po celé ČR!
Ceník je platný od 30.05.2014.

Pro více informací volejte na telefonní číslo
+420 722 086 304, nebo pište e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Zobrazit kontaktní informace a mapu firmy


Výkup mosazi PlumlovCena mosaziMosaz

Mosaz - lokality, ve kterých probíhá výkup:

Výkup mosazi Plumlov: Naše firma se věnuje výkupu mosazi opravdu po veškerých lokalitách v celé České Republice. Zde se můžete přesvědčit, kde všude výkup mosazi provádíme:

šroty - šrotařský server

Doporučujeme také

prodej palivového dřeva pronájem auto-moto tip jak vydělat peníze půjčovna dodávek spektrální analýza stěhovací služby úprava dodávek malované obrazy

Copyright © 2014 vykup-tvrdokovu-plzen.cz všechna práva vyhrazena. // Katalog www stránek
Palivové dřevo Ostrava - Dřevěné brikety Ostrava - Pronájem aut - Výkup tvrdokovu - Simpsonovi online - Půjčovna dodávek

Kovy.cz

Výkup tvrdokvu po celé České republice do 24 hod, neváhejte nás kontaktovat: info@kovy.cz, +420 722 086 304  

Litujeme, ale tato stránka neexistuje...

404

Je nám líto, ale stránka kterou se chystáte navštívit není na uvedené adrese dostupná.

přidat inzerát zdarma